Kalite Bilinci – Adore Mobilya

Kalite Bilinci

kalite-yonetimAdore Mobilya, ürünlerini Avrupa kalite ve üretim standartlarına uygun olarak tecrübeli bir kadro kontrolünde en son teknoloji kullanarak üretmektedir. Adore Mobilya, ürünleri T.C. Sanayi Bakanlığı Tüketiciyi Koruma Kanunları çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Adore Mobilya ürünleri üretim hatalarına karşı Avrupa’da ve Türkiye’de ilk 7 yıl garantilidir.

Adore Mobilya ürünlerinde 1. Kalite İthal E1 standardında Yonga Levha ve 1. Kalite teknik malzeme kullanarak size sağlıklı, kaliteli, fonksiyonel ve uzun yıllar kullanacağınız sağlamlıkta ürünler sunmaktadır. Özellikle üretimde kullanılmakta olan malzemelerde, doğal çevreyi ve insan sağlığını korumak için kanserojen madde içermeyen geri dönüşümlü malzemeler kullanılmaktadır. Hedeflerimize her gün biraz daha yaklaşmamızda sonsuz desteği olan ve bize inanan iş ortaklarımıza ve siz değerli müşterilerimize tüm kalbimizle teşekkür ederiz.

Adore Mobilya ürünleri Sanayi Bakanlığı Tüketiciyi Koruma Kanunları çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Adore Mobilya ürünleri üretim hatalarına karşı Avrupa’da ilk 7 yıl garantilidir.