Adore Mobilya DXRacer'ın Türkiye Distribütörlüğünü Aldı – Adore Mobilya

24 yıldır sektöründeki yeniliklere öncülük eden Türkiye’nin lider Demonte Mobilya üreticisi Adore Mobilya, yine bir ilke imza atarak profesyonel bilgisayar oyuncularının Dünyada bir numaralı tercihi DXRacer koltukları’nın Türkiye distribütörlüğünü aldı.

DXRacer koltuklarının tanıtımına Gamex 9.Uluslarası Dijital Oyun Fuarında başlayacak olan Adore Mobilya, yeni ürünlerini 4-7 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında meraklıları ile buluşturacak.

Adore Mobilya İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu Üyesi konu ile ilgili olarak Gamex fuarına katılan ilk mobilya markası olmaktan heyecan duyduklarını belirterek sözlerine “Türkiye’ye kendi tasarımları olan, kaliteli ve hesaplı bir çok çalışma ve ofis koltuğu modeli kazandıran Adore Mobilya, bu alandaki ürün çeşitliliğini Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün daha da arttırmaktadır. Tecrübe ve yenilikçi bakış açısını tasarımlarına yansıtan Adore Mobilya, bilgisayar oyuncularının sağlık ve konforu düşünülerek tasarlanan DXRacer koltuklarini, ülkemizdeki oyun tutkunu gençler ile tanıştırmaktan mutluluk duymaktadır.” şeklinde devam etti.

Fuarda DXracer koltuklarının yanı sıra Adore Mobilya genç odası ürünlerine yer vereceklerinin bilgisini veren Yönetim Kurulu Üyesi, Adore Mobilya stand alanının Gamex fuarı ruhuna uygun, dinamik ve sürprizlerle dolu olacağının da altını çizdi.