Adore - Türkiye’nin En Büyük Demonte Mobilya Üreticisi

 • Avrupa ve Türkiye’de tek 7 Yıl Garanti

  Toplam kalite sistemi sonunda, ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye ve Avrupa’ da bir ilk olan üretim hatalarına karşı 7 Yıl garanti sözü vermektedir.

 • BSCI

  Sosyal Uygunluk Politikası;

  Bu politika ile Adore Mobilya A.Ş. sosyal sorumluluk ilkelerimizi buna bağlı yaptırımların, çalışanlarımız için önemini ve önceliğini vurgular.

   

 • E1 Avrupa Birliği Sağlık Standartları

  Adore Mobilya, ürünlerinde E1Sağlık Normlarına Uygun yonga levha kullanmaktadır. Böylelikle Adore Mobilya,  mobilya üretiminde kullanılan ahşap esaslı levha standartlarında yer alan insan sağlığına olumsuz etki eden, kanserojen ve kimyasal maddeler içeren  formaldehit salınımı en aza indirilmiş hatta zararlı madde içermeyen hale getirilmiş E1 yonga levhalar kullanılarak hem üretim sürecinde çalışanlarının hem de  tüketicilerinin sağlığını korumadaki hassasiyetini korumaktadır.

 • ISO 9001 Kalite Sertifikası

  9001:Adore Mobilya, demonte ev ve ofis mobilyaları üretimi ve satışında, Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanmış ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Kuruluşun organizasyonel yapısından  tüketici memnuniyet seviyesine, toplanan verilerin analiz edilmesinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Avrupa Birliği Standartlarına uygun ve Almanya’ dan tescilli TUV Cert ISO 9001 sertifikasına sahiptir.


Neden Adore Mobilya

 1. Türkiye’nin Lider Demonte Üreticisi

  Toplam 248.000 m2 açık, 78.000 m2 kapalı üretim alanımızda, en son teknoloji makine parkurları ve 400’ü aşkın her biri kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzla, Türkiye’nin lider demonte üreticisi olarak ‘Daima; En Kalitelisi ve En Hesaplısı’ nı 30 yıldır sizlere sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

 2. Yüksek Kalite – Uygun Fiyat

  Yüksek üretim kapasitemizle yaptığım seri üretim, ürün kalitemizin standardını ve stok yapabilmemizi sağlamakta, bütün ürünlerimizi beklemeden hemen teslim etme imkanı vermekte ve bütün bu süreç müşterilerimize fiyat avantajı olarak dönmektedir.

 3. Türkiye’de ve Avrupa ‘da ilk 7 yıl garanti

  Kuruluşun organizasyonel yapısından tüketici memnuniyet seviyesine, toplanan verilerin analiz edilmesinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Kalite Yönetim Sistemi koşullarını belirleyen ISO 9001 alt yapımıza ve ürünlerimize duyduğumuz güvenle Türkiye ve Avrupa’da bir ilki gerçekleştirmekte ve ürünlerimize 7 Yıl Garanti süresi vermekteyiz.

 4. Güvenilir İş Ortağı

  Üstün Alman teknolojisi CNC makine parkurlarında, günlük 12000 adet üretim kapasitemizle, 900’den fazla satış noktasına ürün göndermekte, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmakta, tüm uluslar arası ve ulusal zincir marketlerin 1 numaralı demonte mobilya tedarikçisi haline gelmiş bulunmaktayız.

 5. Yüksek Müşteri Tatmini ve Profesyonel Satış Sonrası Hizmetler

  Müşteri odaklı yaklaşımımızla, hedeflediğimiz yüksek müşteri tatmini ilkemizle, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğimiz profesyonel hizmetlerle, müşteri şikayetlerimizi %0,5’in altında tutmayı başarmış bulunmaktayız.

 6. Başarı Detaylarda Gizlidir

  ‘Başarı detaylarda gizlidir’ anlayışıyla ürünlerimizde ithal yüksek kalite bağlantı parçaları, yalnızca FSC (Orman Koruma-Yönetim Konseyi) sertifikalı endüstriyel amaçlı üretilen ağaç hammadde ve insan sağlığına zarar vermeyen, kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun E1 sertifikalı yonga levha kullanmaktadır.

Son Yazılar